• Wpisów: 145
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 11:08
  • Licznik odwiedzin: 15 878 / 1136 dni
 
zkartekwyobrazni
 

opis.jpg

I po dwóch miesiącach wraca na bloga "Ala":-Recenzja książki. Pojawiłaby się ona już 2 miesiące temu, ale seria Back to school musiała być pierwsza. No ale dobrze, że jest. W takim razie zapraszam do wpisu.
***
Tytuł: Między teraz a wiecznością
Autor: Marie Lucas
Ocena 10/10
"Ala"-Recenzja:
Julia się przeprowadza. Zmienia dom, szkołę znajomych. Chce być inna, a może taka sama? Dawniej mieszkała w willi, miała przyjaciół, była lubiana. Teraz? Jest sama razem z mamą. Bez pieniędzy, willi, w małym mieszkanku w bloku. Dlaczego musiała się przeprowadzić? Nie była jedynym dzieckiem swego ojca. Jej ojciec miał żonę i syna, a mama Julii była jego dziewczyną, którą chciał poślubić. Jednak wszystkie plany popsuł wypadek, w którym zginął na miejscu ojciec Julii, a jej przyrodni brat nie dał za wygraną. Zabrał jej pieniądze, dom i cudowne życie. W nowej szkole Julia udaje zamożną dziewczynę, która mieszka w pięknym, ogromnym domu. Szybko znajduje chłopaka i przyjaciół. I wydaje się, że na nowo wszystko jest piękne tylko jest jeszcze coś. NIKI- chłopak, którego nikt nie lubi. Nikt się z nim nie zadaje. Zawsze jest sam. Dlaczego? Twierdzi, że rozmawia z duchami, a raczej z duszami zmarłych, którzy jeszcze nie zostali pochowani. Pewnego dnia Niki ma do przekazania wiadomość dla Julii od jej niedawno zmarłego dziadka. Od tego czasu Julia zaczyna zadawać się z Nikim. Rozmawia z nim i stają się najlepszymi przyjaciółmi. Rozpoczynają wielką przygodę i odkrywanie tajemnicy o spadku dla Julii od jej ojca.
Moim zdaniem!
Książka jest MEGA interesująca. Jest tajemnicza, ciągle odkrywamy zagadkę. Zakochałam się w tel lekturze i POLECAM każdemu. Niestety szkoda, że nie ma kontynuacji tej książki, ponieważ nie wyjaśniła do końca wszystkich spraw. Ale i tak GORĄCO POLECAM, bo jest bardzo ciekawa, interesująca, wciągająca... I mogłabym wymieniać tak w nieskończoność, ale kto by chciał to czytać.
międzyterazawiecznością.jpg

Snap: ashley.572
Aleksandra...

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego