• Wpisów: 145
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 11:08
  • Licznik odwiedzin: 15 878 / 1136 dni
 
zkartekwyobrazni
 

pinger.jpg

Co się stało z datą? Pomyliłam się? Gdybym się pomyliłam to bym o tym przecież nie pisała...
kalendarz.png

A więc o co chodzi? Pamiętacie moje powitanie tutaj? Pisałam o blogu, na którym "królowałam" przez 2,5 roku? Założyłam tego bloga na Pingerze właśnie 7.09.2013r. i właśnie wczoraj wybiło 3 lata od kiedy tutaj jestem. Piszę, dzielę się z wami moimi przemyśleniami, cieszę się z każdego komentarza i odwiedzam wasze blogi. Niestety nie jestem już na blogu, który założyłam na początku, ponieważ ktoś mi go usunął, ale bez zastanowienia założyłam ten.
blog.jpg

Cieszę się, że założyłam tego bloga. Piszę, nie zrezygnowałam i mam coraz więcej pomysłów na wpisy.
Cieszę się, że odwiedzacie mojego bloga. Wiem, że mam stałych czytelników, ponieważ widzę to po komentarzach jak i czytelników, którzy wpadają raz na jakiś czas.
blllog.jpg

Dziękuję wam, że jesteście. Dziękuję, że piszecie do mnie tyle wiadomości.  
Wiem, że zostanę z wami na dłużej. Czy będę miała tych czytelników, czy nie. Blog stał się moją pasją. Czymś, gdzie zaglądam codziennie, odpisuję na wiadomości, pytania czy dodaję komentarze pod waszymi postami. Jestem dumna z siebie, że wytrzymałam tyle przy jednym zajęciu. Jestem dumna z was za licznik. Może nie jest on jakiś najlepszy, ale wiem, że możecie dobić do większej liczby wyświetleń, ponieważ na poprzednim blogu przez te 2,5 roku nazbierałam 50.00 tysięcy. Mam nadzieję, że tu będzie lepiej.
Tak naprawdę zaczynałam od głupich wpisów w stylu "Macie focie" i wstawiałam parę fotkę z serialu "Violetta". Te wpisy zawierały w sobie dwa wyrazy, były bez tytułów, a patrzcie jak teraz wyglądają. >:D >:D >:D

podpis.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego